V neděli 17. září odstartuje nový ročník jihočeské soutěže krajského přeboru starších žákyň U 16. Krajská soutěž je letos rozdělena na dvě skupiny. Skupina A se bude hrát ve sportovní hale Lokomotiva v suchém Vrbném v Českých Budějovicích. Skupina B bude mít zázemí ve sportovní hale v Hrdějovicích u Českých Budějovic (u fotbalového hřiště, směr Makro).

Družstvo A  tvoří starší hráčky narozené v ročníku 2009 a soupisku družstva B tvoří tým hráček narozen 2010 a vybrané hráčky roku 2011.

Termíny turnajů Jihočeského KP U 16 starších žákyň: 

17.   9. 2023    skupina A hala LOKOMOTIVA a skupina B sport. hala HRDĚJOVICE
22. 10. 2023    skupina A hala LOKOMOTIVA a skupina B sport. hala HRDĚJOVICE
12. 11. 2023    skupina A hala LOKOMOTIVA a skupina B sport. hala HRDĚJOVICE
10. 12. 2023    skupina A hala LOKOMOTIVA a skupina B sport. hala HRDĚJOVICE
  4.  2.  2024    skupina A hala LOKOMOTIVA a skupina B    Jindřichův HRADEC!
  7.  4. 2024     skupina A hala LOKOMOTIVA a skupina B sport. hala HRDĚJOVICE

Nominace týmu A (ročník 2009): Adéla Turková, Tereza Říhová, Alžběta Veselá, Šárka Václavíková, Šárka Ulmanová, Klára Kindermannová, Nela Růžičková, Michaela Drábová, Josefína Střihavková, Emílie Střihavková, Elen Zámečníková, Adéla Hauserová, Viktorie Lišková, Kamila Štíchová. (trenér Jiří Popelka)

Nominace týmu B (ročník 2010 a vybrané hráčky 2011): Stella Menzingerová, Bára Kokešová, Klára Čapková, Ema Kainzingerová, Dominika Rezková, Kateřina Ziegelbauerová, Tereza Jurášová, Ella Lucia Novak, Millie Lafordová, Michaela Drunecká, Ema Turková, Anežka Moravcová, Elen Šeberová, Rozálie Pražáková, Tereza Tůmová, Johana Vítová, Vanesa Zdeňková.(trenérka Blanka Popelková)

Sraz týmu A  trenéra Jiřího Popelky starších žákyň U16 je v šatně na hale Lokomotiva v 9 hodin (dresy rozdáme v šatně).

Sraz týmu B trenérky Blanky Popelkové ve sportovní hale v Hrdějovicích je v 8:15 (dresy rozdáme v šatně)

Všichni si vezmou: volejbalové boty, vysoké bílé ponožky, nákolenky a černé krátké elasťáky, láhev na pití, velkou svačinu a dobrou náladu! Bufet v hale v Hrdějovicích i na Lokotce bude otevřen. Rodiče, babičky, dědečkové a všichni fanoušci na tribuně v hale jsou vítáni. Těšíme se na Vás a doufáme, že předvedeme co nejlepší volejbal.

Nahoře mladší tým B soutěžního ročníku starších žákyň  – družstvo ročníku 2010 trenérky Blanky Popelkové, které bude hrát turnaje v Hrdějovicích.

 

Dole starší družstvo dívek ročníku 2009 trenéra Jiřího Popelky, které bude hrát zápasy a turnaje vždy v hale TJ LOKOMOTIVA.