O uplynulém víkendu v sobotu 17. a neděli 18. února 2024 jsme odehrály dvoudenní turnaj Českého poháru žákyň  U16 v Praze v tělocvičnách ZŠ Mikulova. A víkend to byl vydařený a jednoznačně vítězný! Týmu Školy Volejbalu U16 se dařilo 🙂

Dvoudenní turnaj byl naše družstvo starších žákyň ročníku 2009 velkým přínosem. Ze šesti zápasů jsme nenašly přemožitelky a staly jsme se jasným vítězem naší skupiny na Mikulovce. Společně s námi postupuje i TJ Sokol Šternberk.

Na turnaji za Školu Volejbalu nastoupily a vzorně reprezentovaly hráčky: Michaela Drábová, Emílie Střihavková, Adéla Hauserová, Adéla Turková, Tereza Říhová, Elen Zámečníková, Šárka Václavíková, Alžběta Veselá, Dominika Rezková, Ema Kainzingerová a Ema Turková.

Další turnaj Českého poháru žákyň U16 budeme hrát ve vyšší skupině, kterou hostí ve dnech 16. a 17. března sportovní hala Pouchov ( část Hradce Králové) .