724 859 554

V sobotu 3. prosince proběhl v tělocvičnách ZŠ Máj druhý turnaj krajského přeboru kadetek JC – U18Z (ročník narození 2007 a 2006). Hrálo se na dvou kurtech a vítězem dnešního turnaje se stal tým děvčat z VSK Český Krumlov, který koučoval Antonín Bédi. 

Druhé místo A skupiny obsadil domácí Třebín a bronzová příčka patří děvčatům z Křemže, které hrají pod vedením trenérky Dity Jírovcové. Posledním týmem A skupiny byl v dnešním klání Volejbal Rudolfov, který padá do skupiny B. Vítězem druhé skupiny B je Jindřichův Hradec, který se tímto výkonem opět vrací do skupiny A. Šesté místo turnaje patří Škole Volejbalu A a sedmá příčka mladšímu celku Školy Volejbalu B. 

Poděkování patří organizátorům turnaje z Třebína L. Staňkovi a dvojici rozhodčí Zdeňce Bohmové a Nikole Šťastné. Během turnaje nedošlo ke žádnému zranění. Třetí kolo krajského přeboru kadetek se hraje v neděli 8. ledna 2023 ve sportovní hale v Jindřichově Hradci, který pořádá Slovan J. Hradec.