Mladší žákyně odehrály v neděli 14. ledna 2024 v nové sportovní hale Mír v Táboře již čtvrtý turnaj letošní série. Do Tábora jsme si vyjeli vlakem, neboť naše parta týmu A i B celkem čítala na 30 děvčat. Turnaje se účastnily i nové hráčky našeho klubu, ale je nutné zdůraznit, že je třeba s týmem jezdit na zápasy i když nejsem zrovna hráčkou základní sestavy, protože kolektiv a veledůležité zkušenosti sbíráme i na lavičce.

Tým A ve složení zkušených hráček, který hraje tuto soutěž již druhým rokem ( Nela Marková, Bára Kokešová, Míša Drunecká, Ema Turková, Ella Lucia Novak, Anička Bezemková a Aneta Poláčková ) bez zaváhání vyhrál všechny tři zápasy a postoupil tak do posledního turnaje do elitní skupiny A.  Tým B plný nejmladších hráček v neděli hrál poprvé pod vedením trenéra Jiřího Popelky a zaslouží si také velkou pochvalu, neboť v prvním utkání porazil Prachatice 2:0, poté děvčata vyhrály nad Táborem B také 2:0, jen napínavá bitva tří setů, kde nakonec zvítězila Madeta B, dělila naše děvčata od postupu do skupiny B ( Kája Machová, Barča Musilová, Nika Kulyba, Viky Srbená, Daria Komarova, Agáta Mašková, Kája Bártová, Markéta Tůmová, Pavlína Vorlová, Míša Valíčková, Nikola Sodomková, Evelin Veselá, Aneta Rezková, Sára Filistein, Eva Picková, Magda Nachlingerová, Tonička Bártrop, Ema Nelson, Viky Nováková, Anita Hromádková, Nikola Burková).

Další turnaj mladších žákyň nás čeká v  neděli 25. února 2024 na ZŠ Oskara Nedbala. Poté se budeme připravovat na Mistrovství ČR mladších žákyň (ročník 2011). První kvalifikace se bude hrát 23. a 24. března v Praze.

Tým A ve složení –  Nela Marková, Bára Kokešová, Míša Drunecká, Ema Turková, Ella Lucia Novak, Anička Bezemková a Aneta Poláčková