Vážení rodiče a hráčky, v neděli 14. ledna 2024 vycestuje Škola Volejbalu s oběma týmy A i B na Jihočeský krajský turnaj mladších žákyň U14 do Tábora. Celkově již čtvrtý turnaj mladších žákyň se bude hrát ve sportovní hale Mír v Táboře.  Oba týmy A i B cestují na turnaj vlakem. Sraz hráček s trenéry je opět v 7:45 v hale na vlakovém nádraží.

ROZPIS zápasů  – oba týmy (Škola Volejbalu A  a Škola Volejbalu B)  hrají druhé kolo od 10:00 hodin a třetí a čtvrté kolo od 12:00  a 13:00 hodin. Návrat bude nejbližším vlakovým spojením zpět. Děvčata budou rodiče společně informovat sms, kterým vlakem dorazíme. Sebou jako vždy – velkou svačinu, pití a černé šortky, nákolenky, halová obuv a společná mikina. Dresy si rozdáme v šatně. Bufet by měl být v nové krásné hale Mír v Táboře otevřen. Lístečky k tomuto výjezdu budu rozdávat celý týden na tréninku. Pokud by někdo z rodičů potřeboval více informací, prosím volejte mi na telefon 724859554. Děkuji za pochopení Blanka Popelková