Nedělní turnaj Jihočeského krajského volejbalového svazu ukončil sérii pěti turnajů pro nejmenší hráče volejbalu. Venkovní turnaj na hřištích TJ Meteor byl přístupný i pro děti a jejich rodiče.

Tímto turnajem se ukončily zápasy pro minivolejbal v sezoně 2023/24 a další termíny turnajů na novou volejbalovou sezonu budou známy až po 12. červnu, kdy proběhne v restauraci u Hocha losovací aktiv Jihočeského krajského volejbalového svazu. Nové termíny budou pak hned zveřejněny u nás na webu.  Kvůli Olympiádě dětí a mládeže, kterou hostí Jihočeský kraj v Českých Budějovicích, budou některé školy končit výuku o týden dříve. Proto i poslední trénink našeho klubu proběhne ve čtvrtek 20. června 2024, kdy se s dětmi rozloučíme malým turnajem a děti dostanou vytištěné informace pro další sezonu.

Pro nejmenší děti jsme připravili soustředění formou příměstského volejbalového kempu na ZŠ Nová v Českých Budějovicích. registrace zde na webu www.skolavolejbalu.cz