śkola volejbalu

Kdo jsme

Volejbalový klub Škola volejbalu z.s. vznikl v roce 2019 v Českých Budějovicích.

Naši trenéři
volejbal a zábava

Víme, jak udělat pro děti trénink zábavný.

Od začátku učíme děti zábavnou formou základní pohyby a spojení pohybů dohromady do hry. Věříme, že trénink bude vaše děti bavit a budou v něm rádi pokračovat. 

Rozvíjení pohybových i volejbalových dovedností máme dobře strukturované a hlavně zábavné. Dovednosti získané v ranném dětství budou všem sloužit po celý život a zvyšovat kvalitu jejich života a zdraví.

 

lidé za Klubem

Zakladatelé Školy volejbalu

Jiří Popelka

Jiří Popelka

Jiří Popelka byl více jak deset let volejbalovým reprezentantem. Za svou kariéru se zúčastnil s českou reprezentací třech mistrovství světa. Hrál ve volejbalových ligách Belgie, Polska, Francie, Ruska, Turecka, Německa, Itálie, Spojených Arabských Emrátů a Argentiny.

Ing. Blanka Popelková

Ing. Blanka Popelková

Blanka Popelková je spoluzakladatelkou VolleyCountry. VolleyCountry je nejpopulárnějsí webový portál o volejbale v České republice. který se může pochlubit největším dosahem na sociálních sítích. Společnost VolleyCountry pořádá semináře a konference pro trenéry.

Aleš Marek

Aleš Marek

Aleš Marek je volejbalista pocházející z klubu Aero Odolena Voda, kde se narodil a vyrůstal. V pozici nahrávače hrál extraligu mužů za Aero Odolena Voda a Jihostroj České Budějovice. Volejbalově působil také v Rakousku. Jeho mechové prsty jsou známy v celé České republice.

Informace

Škola volejbalu z.s. 

Riegrova 1781/33, 370 01 České Budějovice
IČO 079 56 223
 
popelka@skolavolejbalu.cz
606 787 663
instagram.com/skolavolejbalu

 

Členů a hráčů v soutěžích

Volejbalových cvičení

Studentské ligy

Turnajů ve školním roce