V sobotu 13. ledna 2014 hraje tým kadetek (tedy hráče U18) již třetí turnaj Jihočeského krajského přeboru v tělocvičně na Základní škole Oskara Nedbala. Začínáme už v 9:00 prvním zápasem. Sraz družstva trenéra Jiřího Popelky je v šatně 8:15. Sebou velkou svačinu, pití a černé šortky. Dresy si rozdáme na tréninku.

Náš tým v posledním domácím turnaji v Hrdějovicích svým výkonem postoupil do nejlepší skupiny Jihočeského krajského přeboru a bude bojovat od 9 hodin s Rudolfovem A, v 11:00 je na programu zápas Školy Volejbalu proti Třebínu A. Na závěr turnaje od 13:00 bude bojovat náš tým kadetek  proti Táboru B.  Rodiče i fanoušci našeho týmu jsou v hale na ZŠ Oskara Nedbala srdečně vítáni. Naším cílem je udržet se v nejlepší skupině A.

ROZPIS zápasů 1. skupiny na sobotu 13. ledna 2023 na hale ZŠ O. Nedbala.