Na kvalifikační turnaje Mistrovství ČR mladších žákyň (ročník 2011 a mladší) se v lednu 2024  přihlásilo celkem 89 klubů z celé České republiky. Rozlosování provedla Eliška Gavalcová z Českého volejbalového svazu do devítičlenných skupin. Škola Volejbalu byla nalosována do skupiny F, kterou o víkendu hostil Havlíčkův Brod.

Předem je nutné zdůraznit, že kvůli výpadku několika hráček ze základní sestavy jsme v sobotu ráno odcestovali doplněni hráčkami z mladšího týmu. Na úvod turnaje jsme hráli s nejlepšími družstvy –  Kometou Praha a domácím Havlíčkovým Brodem. Obě družstva nakonec postoupila do nejlepší trojky a postoupila na další turnaje. Naše mladé hráčky získávaly cenné zkušenosti. Závěrečnou skupinu jsme však vyhrály! Porazily jsme SVBC Praha a získaly bod z tiebreaku proti Pelhřimovu a v závěrečné třetí skupině jsme na prvním místě. Celkově jsme v devítičlenné skupině na 7. příčce. Postupují pouze první čtyři celky do dalšího turnaje mistrovství ČR mládších žákyň.  Výběr družstva Školy Volejbalu reprezentovaly: Ella Lucia Novak, Anna Bezemková, Ema Eliška Turková, Daria Komarová, Eva Picková, Nikola Sodomková, Anežka Moravcová, Aneta Poláčková, Markéta Tůmová.  Všem zúčastněným hráčkám patří velká pochvala za bojovný výkon. Tento turnaj sloužil jako herní prověrka a zároveň i jako příprava ročníku na postup do příštího roku mezi starší žákyně, které budou hrát celostátní soutěž Český pohár.