VolleyCountry a Škola volejbalu z.s. Vás zvou na víkendový kemp s italským trenérem Marco Mussem, který se bude konat v Českých Budějovicích. Tématem tohoto volejbalového kempu bude příjem a obrana. Kemp je určen pro dívky ve věkových kategoriích U14 a U16 a trenéry těchto kategorií.

Marco Musso aktuálně působí v roli hlavního trenéra italského týmu hrající nejvyšší ženskou Sérii A1 Busto Arsizio. V klubu se věnuje i rozvoji individuálních herních činností mladých volejbalistek.

 

Italský mládežnický volejbal vévodí světu, v loňském roce jejich dívčí i chlapecké mládežnické reprezentace vyhráli vše co mohli. Celý volejbalový svět se nyní ptá, co v Itálii dělají, že jsou tak úspěšní. Proto jsme rádi, že rukopis italské volejbalové školy zejména na příjmu a v obraně předvede v praktických trénincích s dívkami Marco Musso v Českých Budějovicích“, komentuje Jiří Popelka, předseda Školy volejbalu z.s.

Kemp je určen pro dívky do U16. Členové klubu Školy volejbalu z.s. mají vstup zdarma, ostatní se mohou zúčastnit za poplatek.

Přijďte se naučit nové cvičení a zdokonalit svou techniku od špičkového italského trenéra.

Kemp se bude konat v termínu 26. – 27. května, začátek je naplánován v pátek na 16:00. Místo konání je Sportovní hala Hrdějovice (www.halahrdejovice.cz), která leží na okraji Českých Budějovic. Adresa haly je Hrdějovice 587.

Časový harmonogram:
Pátek 16:00 – 19:00 – trénink
Sobota 10:00 – 12:00 – trénink
Sobota 15:00 – 18:00 – trénink