Nový rok náš tým starších žákyň odstartoval turnajem krajského přeboru na ZŠ O. Nedbala. Ve skupině C jsme bojovaly s družstvy Poškolák Hluboká,  VSK Český Krumlov, Křemže a získaly kontumační vítězství nad týmem Slávia PF Jihočeské Univerzity, která se kvůli Covidu nedostavila. Foto: Blanka Popelková

K prvnímu zápasu jsme nastoupily proti Hluboké, kterou vede trenér Pavol Sebeni. Soupeřky hrály koncentrovaně a my jsme neustále doháněly bodové skóre. Děvčata z Hluboké nás přehrály 2:0. Dalším rivalem byl Český Krumlov, tam jsme hrály vyrovnanější volejbal, ale v koncovkách se ukázala větší zkušenost celku Krumlova trenérky Zuzany Markové. Na závěr přišel třetí boj s Křemži, a tam jsme si konečně s děvčaty vychutnaly radostné vítězství 2:1 na sety. Bodový zisk máme také z kontumační výhry nad celkem Slávia PF JU trenérky Kamily Křížové, který se na turnaj KP starších žákyň nedostavil.

Na turnaji se postupně na hřišti vystřídaly hráčky: Kačka Novotná, Elen Zámečníková, Nela Hrušková, Magdaléna Heiderová, Jana Jackovová, Alžběta Veselá, Klára Holbová, Bára Sukdolová, Natálie Maxová, Lucka Pazourová a fandila i zraněná Simona Hronová.

Další turnaj Krajského přeboru starších žákyň ročníku 2021/22 nás čeká 6. února 2022 a opět se bude hrát na palubovce ZŠ Oskara Nedbala.