V neděli 11. října se konal první turnaj Krajského přeboru šestkového volejbalu v kategorii mladších žákyň sezóny 2020/21. Družstvo Školy Volejbalu nastoupilo v početném složení: Hronová Simča, Maxová Natálka, Turková Ema, Turková Adélka, Karásková Nina, Veselá Bětka, Dražanová Bára, Hrušková Nela, Mládková Nikol, Ulmanová Šárka, Viktorka Lišková, Komárková Ema, Natálka Šortnerová, Anička Vaněčková, Zuzka Fialová, trenérka Blanka Popelková.

Zápasy krajského přeboru skupiny B se hrály v hale Lokomotivy na třetím kurtu. K prvnímu zápasu jsme nastoupily už v 9 hodin ráno. Soupeřem nám byla českobudějovická Madeta B, kterou jsme porazily 2:0 na sety.

Poté proti nám nastoupil Jindřichův Hradec a tento duel jsme také zvládli vítězně 2:0 na sety. Bohužel třetí utkání se nekonalo, neboť družstvo Prachatic z důvodu marodky nedorazilo. Bylo tedy dohodnuto náhradní tréninkové utkání s trenérkou Madety B Danielou Litvanovou, ale z časových důvodů se ani to nestihlo odehrát.

Ostrý start týmu Školy volejbalu v Krajské soutěži mladších žákyň tedy vyšel na jedničku, neboť jsme si připsali dvě vítězství (nad Madetou B a Jindřichovým Hradcem).

Krajská soutěž mladších žákyň (šestkový volejbal)  by měla pokračovat turnaji: 

7.  listopadu 2020   Pořadatel Volejbal Tábor
6.  prosince 2020   Pořadatel Slovan Jindřichův Hradec
24. ledna   2021     Pořadatel VSK Český Krumlov
14. března  2021    Pořadatel Škola Volejbalu – hala Lokomotiva Č. Budějovice