Registrace

Registrace do školních volejbalových lig

Volejbalová liga základních škol

Volejbalová liga základních škol (VLZŠ) se odehrává v několika městech v České republice. Soutěž se hraje ve formě smíšených týmů, kdy chlapci hrají společně s dívkami. V každém městě proběhnou 4 základní turnaje. Nejlepší týmy z každého města postoupí do finálového turnaje, kde na týmy čekají lákavé ceny. Vyvrcholením soutěže je SUPERFINÁLE školního volejbalu.

Středoškolská volejbalová liga

Středoškolská volejbalová liga (SVL) se odehrává v několika městech v České republice. Soutěž se hraje ve formě smíšených týmů, kdy chlapci hrají společně s dívkami. V každém městě proběhnou 4 základní turnaje. Nejlepší týmy z každého města postoupí do finálového turnaje, kde na týmy čekají lákavé ceny. Vyvrcholením soutěže je SUPERFINÁLE školního volejbalu.

Vysokoškolská volejbalová liga

Vysokoškolská volejbalová liga (VVL) se odehrává v několika městech v České republice. Soutěž se hraje ve formě smíšených týmů, kdy chlapci hrají společně s dívkami. V každém městě proběhnou 4 základní turnaje. Nejlepší týmy z každého města postoupí do finálového turnaje, kde na týmy čekají lákavé ceny. Vyvrcholením soutěže je SUPERFINÁLE školního volejbalu.

Členů a hráčů v soutěžích

Studentské ligy

Volejbalových cvičení

Turnajů ve školním roce

Kontaktujte nás

Email: popelka@skolavolejbalu.cz

Telefon: 606 787 663

Instagram: skolavolejbalu