Hned na úvod nového roku, v neděli 16. ledna 2022, přivítala nová táborská Sportovní hala U Stadionu Míru ty nejmenší volejbalové nadšence. V testovacím režimu hostila krajský turnaj minivolejbalu, kterého se účastnilo na 60 týmů z celého Jihočeského kraje. Své zastoupení měl domácí Tábor, Jindřichův Hradec, Týn nad Vltavou, Hlincovka, VK České Budějovice, Třebín a s největším počtem 28 dětí i naše Škola Volejbalu.

Hrálo se ve třech barvách: minivolejbal žlutý, oranžový a červený. Odměnu za svůj výkon dostal každý tým. Ceny na turnaj věnovala českobudějovická společnost pro výrobu mléčných produktů MADETA.

Škola volejbalu měla celkem 10 družstev, které bylo tvořeno hráči a hráčkami: Jan Pícha, Kryštof Lauda, David Maňhal, Mia Bartáčková, Eliška Chmelová, Klára Čapková, Stella Menzingerová, Bára Kokešová, Viktorie Jiřičková, Zuzka Fialová, Ella Lucia Novak, Karolína Žuczkowská, Bára Musilová, Aneta Rezková, Sofie Červená, Míša Drunecká, Dominika Rezková, Aneta Vydarená, Laura Matašovská, Helena Tran, Anna Tran, Anička Nguen, Veronika Maříková, Andrea Štokingerová a Klára Mlezivová. 

minivolejbal