Škola volejbalu má nového partnera. Rádi bychom vám představili vzrušující nové partnerství, které se nedávno utvořilo mezi Školou volejbalu a Projekt4Sport. Toto partnerství představuje vzácnou příležitost pro naše členy a jejich rodinné příslušníky.

Projekt4Sport je renomovaná organizace, která se zaměřuje na propojení sportu a financí. Jejich experti mají bohaté zkušenosti v oblasti řešení zajištění zdravotních rizik, a jsou připraveni předat své znalosti našim členům.

Díky tomuto partnerství budou naši členové a jejich rodinný příslušníci mít přístup k exkluzivním informacím a produktům, finanční pomoci sportujícím dětem a dalším benefitům, které budou navrženy odborníky z Projekt4Sport.

„Dlouhodobě jsme otevřeni spolupráci s firmami ze sportovního prostředí a díváme se na přínosy pro naše členy. Proto jsme rádi za navázání spolupráce s Projekt4Sport, který pojí sport a finance. Naše spolupráce by měla přinést rodinám našich členů mnoho výhod zejména v oblastech zajištění zdravotních rizik. Petr Trieb, který stojí za Projekt4S port, má velké zkušenosti a více jak 20 spolupracujících klubů. Také spolupráce s Českou unií sportu je garancí dobrých služeb a pevně věřím, že naši členové a jejich rodinný příslušníci mohou z této spolupráce profitovat“, komentuje Jiří Popelka, předseda Školy volejbalu z.s.

„Jsme projekt řešící problematiku zdravotních rizik ve sportu. Jako hrdý partner Jihočeské krajské organizace ČUS je naší vizí být dlouhodobými partnery ambiciózních sportovních klubů v Jihočeském kraji. Proto mám upřímnou radost, že jsme našli společnou řeč s předsedou klubu Školy volejbalu z.s Jiřím Popelkou. Jedna z hlavních výhod Projektu4sport je finanční podpora sportovcům, rodičům sportujících dětí a přímo i klubu. Jako sportovci a rodiče sportujících dětí víme jak důležité je vést děti ke sportu a jsme si vědomi, že sport je i o penězích. A právě přes naší službu chceme dlouhodobě finančně podporovat aktivní rodiče a sportovní kluby. Vážíme si spolupráce a těšíme se na osobní setkání“. Mgr. Petr Trieb – zakladatel projektu a oblastní ředitel finanční skupiny ProfiFP.

Jsme nadšeni z této nové spolupráce a věříme, že tímto partnerstvím se naše Škola volejbalu stane ještě lepším místem pro rozvoj mladých sportovců. Společně s Projekt4Sport budeme podporovat naše hráče na jejich cestě k volejbalovým úspěchům a budeme se snažit vytvořit skvělé prostředí pro růst, spolupráci a sportovní nadšení.

Těšíme se na všechny výzvy, které toto partnerství přinese, a na to, jak budeme společně posouvat naše volejbalové dovednosti na vyšší úroveň.

Pokud budete mít zájem o nezávaznou schůzku s Mgr. Petr Triebem můžete ho kontaktovat na telefonu 777 044 557.