Družstvo mladších žákyň se v sobotu dopoledne (3. října 2020) účastnilo krajského turnaje TROJIC v Českém Krumlově. Celkem jsme měli na turnaji tři družstva (Škola volejbalu A, B a C) a celkem hrálo 12 hráček.

  1. V týmu Škola volejbalu A hrály: Nela Růžičková, Isabella DePari, Nina Karásková a Adéla Turková
  2. V týmu Škola volejbalu B: Alžběta Veselá, Nikol Mládková, Šárka Ulmanová, Claudie Froňková
  3. V týmu Škola volejbalu C: Natálie Maxová, Ema Turková, Veronika Žaludová  a M. Městská

Turnaj probíhal ve velmi sportovní a dravé náladě. Mladé volejbalistky z kategorie mladších žákyň si vyzkoušely první údery na krajské úrovní a turnaj proběhl bez zranění.

Další turnaj Krajského přeboru mladších žákyň – nyní už v šestkovém volejbale, proběhne o následujícím víkendu v hale Lokomotivy v Českých Budějovicích. Na domácí turnaje, které se budou hrát v Českých Budějovicích budou nominovány všechny hráčky z tréninkové skupiny mladších žákyň. ‚