V neděli 5. listopadu se po úvodním kvalifikačním turnaji hrálo 1. kolo Jihočeského krajského přeboru mladších žákyň (ročníku narození 2011 a 2012) ve sportovní hale v Hrdějovicích.

Soutěž má tři skupiny a celkem 12 účastníků. První skupinu A vedou týmy Madeta A a Rudolfov A po sedmi bodech, sestupujícím týmem do skupiny B je Tábor A. Druhou skupinu vyhrál Rudolfov B, který postupuje a sestupuje Škola Volejbalu B. Ve třetí skupině zvítězila ve všech kláních Madeta B a postupuje do druhé skupiny. Posledním týmem soutěže jsou Prachatice. Druhé kolo Jihočeské krajské soutěže mladších žákyň se bude hrát za měsíc, tedy 3. prosince a pořadatelem soutěže je Rudolfov. Nedělní turnaj proběhl bez komplikací, mírně se protáhla skupina A, kde tie-break natáhl turnaj skoro až do 16té hodiny. Nikdo se nezranil a pochvalu zaslouží rozhodčí, kteří měli trpělivost, neboť turnaje se mnohdy účastnily hráčky, které byly na šestkovém volejbale poprvé.

Skupina A

Skupina B

Skupina C