Víkend patřil celorepublikovému 1. kolu volejbalového Mistrovství ČR mladších žákyň (ročník narození 2009 a mladší).

Škola Volejbalu vyrazila se svým týmem do Prahy již v pátek večer, protože v sobotu ráno, již v 8:00 na nás čekalo rozcvičování se k prvnímu zápasu pro Kometě B. První utkání jsme zvládly na jedničku, neboť na úvod turnaje přišlo velké vítězství, které děvčata povzbudilo. Byl pro náš tým, který hrál celý rok krajskou soutěž, první celorepublikovým turnaj. Tréma byla veliká, ale po prvním vítězství se vše rozjasnilo. Následoval tis-break s Příbramí, kde musím děvčata pochválit za bojovnost. Rozhodující třetí set byl nad naše síly. Na řadu přišla velezkušená družstva jako Orion Praha, Plzeň, Madeta, Ústí či Svitavy. Některá družstva měla děvčata ročníku 2009 vyhraná i ve vyšších kategoriích. Pro nás to byly velmi důležité zápasy, kde jsme nasbírali cenné zkušenosti a zdokonalili naši týmovou souhru. Největší přínos však vidím nejen po stránce volejbalové, ale kolektivní. Parta děvčat se utužila, nashromáždili jsme společné zážitky a nadšení z volejbalové cesty do Prahy přetrvá ještě dlouho.

Sestava Školy Volejbalu: Drábová Michaela, Hauserová Adéla, Turková Adéla, Veselá Alžběta, Říhová Tereza, Kolářová Anna, Střihavková Emílie, Střihavková Josefína, Ulmanová Šárka, Lišková Viktorie, Hroníková Nela, Karásková Nina, Václavíková Šárka.