V neděli 3. dubna se odehrálo poslední kolo Krajské soutěže starších žákyň, kterého se v Jihočeském kraji účastnilo celkem 15 družstev.

Soutěž mladších žákyň byla ukončena již 13. února a následovalo 1. kolo kvalifikace na mistrovství ČR mladších žákyň (ročník 2009 a mladší), kde náš tým Školy Volejbalu zavítal do Prahy a v Dolních Břežanech pak ve dvoudenním turnaji získával první volejbalové zkušenosti na celostátním turnaji. Starší družstvo startovalo jak v krajské soutěži starších žákyň, tak i v krajské soutěži kategorie kadetek (celkem 10 družstev). Kadetky ukončil poslední nedělní turnaj v březnu (27. března 2022), který se odehrál v Táboře.

Neděle 3. dubna tak patřila poslednímu kolu starších žákyň, jenž hrajeme ve skupině C na ZŠ Oskara Nedbala. Vzhledem k tomu, že máme na soupisce starších žákyň 39 volejbalistek, rozdělily jsme se na 2 družstva (mladší 2009 a starší 2008 a 2007) Obě družstva sehrála 2 utkání a na závěr krajské sezony jsme si dopřály odměnu v podobě sladkého DORTU. Všem hráčkám Školy Volejbalu tímto děkuji za úžasný kolektiv, přátelskou atmosféru na všech našich zápasech, bojovné výkony a čerpání nových volejbalových zkušenosti. Hrajeme pro radost.

Nyní přichází čas antukových turnajů a naší první zkouškou bude turnaj v KŘEMŽI v sobotu 7. května a tímto děkuji trenérkám z Křemže za pozvání. Druhým turnajem bude domácí POHÁR Školy Volejbalu, který se odehraje v sobotu 11. května ve sportovní hale v Hrdějovicích.