V neděli 7. listopadu 2021 se naplno rozběhla série Krajských turnajů barevného minivolejbalu.  Školu Volejbalu reprezentovalo v sedmi družstvech na 25 volejbalistů. V barvách červeného a oranžového minivolejbalového klání bojovali: Sodomková Niky, Vávru Hanička, Vávru Adélka, Helenka Truong, Sára Filištejn, Kiselová Anna, Kokešová Bára, Menzingerová Stella, Evelin Veselá, Čapková Klára, Rezková Domča a Rezková Anetka, Drunecká Míša, Mourečková Rozárka, Štenglová Zuzka, Štokingerová Andrea, Vaněčková Eliška a Anička Tran. Chlapecké družstvo tvořil tým –  Marian Štádler, Adam Novotný, Honza Pícha a Kryštof Lauda.  Všem našim hráčům a hráčkám gratulujeme ke skvělým herním výkonům na hřišti.

Další turnaje barevného minivolejbalu v Českých Budějovicích (hala Lokomotivy v Suchém Vrbném, ul. Třebízského)  jsou naplánovány na 12. prosince 2021, 6. března 2022, 24. dubna 2022 a 5. června 2022.

Fotogalerie z vyhlašování: 

 

Foto: Blanka Popelková