V neděli 14. května se naše dva týmy (kadetky roč.2008 a starší žákyně roč. 2009) účastnily venkovního turnaje v Křemži, kde obsadily krásné 2. a 3. místo. Fotogalerie pod článkem.

Ve středu 17. května 2023 proběhne testování hráček ročníku 2008 a mladších ve sportovním centru Olymp Praha. Testování hráček je povinné pro Sportovní střediska (dále jen SpS). Posláním SpS je rozvoj a příprava mladých a talentovaných sportovců dle věkové struktury uvedené v čl. 1, dost. 3 směrnice statusu Sportovních Středisek a sportovních center mládeže ČVS ke sportovní reprezentaci.

Hlavním cílem systému SpS je vytvořit u hráčů a hráček předpoklady a návyky pro vrcholový volejbal a předat je do systému SCM. SpS jsou základním článkem výběru pro reprezentační družstva U16 a U17. Systém SpS je v rámci ČVS realizován ve dvou variantách (Oddílová SpS a Svazová SpS.)

Škola Volejbalu se zúčastní středečního testování SpS ve sportovní hale Olympu Praha. Cestujeme vlakem. Cesta je hrazena sportovním klubem Škola Volejbalu. Sraz vybraných hráček ve středu 17. května 2023 v 10:30 hod. na vlakovém nádraží v Č. Budějovicích. Sebou černé klubové tričko Škola Volejbalu, černé šortky a halovou obuv, pití a velkou svačinu. Pro více informací volejte trenérce Blance Popelkové na 724859554. Návrat opět vlakem kolem 19 hod.

 

 

Foto: Blanka Popelková